TILBUD - EDU-MG060 - Lup - 3x, 6x, 60 mm
Beskrivelse
Forstørrer 3x i den cirkelformede lup med diameter på 60 mm. Forstørrer 6x i det lille felt (20 mm x 10 mm) i håndtaget. Selve luppen er 16 cm lang og 7,5 cm bred.